Спеціальні потреби

В Лос-Анджелесі вручали чергових Оскарів


У неділю в Лос-Анджелесі пройшла щорічна церемонія вручення Оскара. Найвищу нагороду американської Академії кіномистецтв цього року багато переможців отримали вперше.

Кетрін Біґелоу стала першою жінкою, яка отримала Оскар у номінації кращий режисер, за стрічку «Повелитель бурі». «Не можна назвати це по-іншому. Це – подія всього мого життя», - відзначила вона.

«Повилитель бурі» став також кращим фільмом року. Відтак, Біґелоу у двох номінаціях випередила свого колишнього чоловіка – Джеймса Камерона, який є режисером легендарної стрічки «Аватар», яка отримала три Оскари. Цікаво, що цього року у номінації кращий фільм року американська Академія кіномистецтва замість п’яти висунула десять фільмів.

Як і очікувалося, Джеф Бріджес отримав Оскар за кращу роль у фільмі «Шалене серце». А акторкою року було визнано Сандру Буллок за роль у стрічці «Невидимий бік».

«Я справді це заслужила, чи я просто втомила вас всіх?» - запитала Сандра, приймаючи нагороду.

Напередодні Буллок також отримала трофей найгіршої акторки у конкурсі найгірших стрічок «Золота малина», який проводять на противагу Оскару.

Тим часом Монік отримала Оскар за кращу другорядну жіночу роль у фільмі «Дорогоцінна».

«Я вдячна академії яка показала, що йдеться про акторську майстерність, а не політику», - зазначила вона.

І справді, цьогорічне вручення Оскара, який багатьом переможцям дістався вперше, підтвердило що у світі кіномистецтва немає нічого недосяжного.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG