Спеціальні потреби

Сходом США пройшла чергова снігова буря


<!-- IMAGE -->

Північно-східні регіони США стали жертвою чергових потужних снігопадів, що почалися у минулі вихідні. Життя в столиці країни паралізоване уже кілька днів поспіль. Урядові установи зачинені ще з минулої суботи. Снігопади у столиці вважають рекордними за останні 110 років.

Лише кілька днів тому в американській столиці випало до 90 сантиметрів снігу. А остання снігова буря в деяких районах наблизила позначку до одного метра.

Через стихію у столиці зачинені двері федеральних установ, за винятком тих, що пов`язані з національною безпекою. 230 тисяч працівників уже четвертий день поспіль не виходять на роботу, що обходиться державі у сто мільйонів доларів щодня. Пересування транспортом фактично паралізоване не лише у столиці, але і на інших територіях від Чикаго до Вашингтона і на північ до кордону з Канадою. Рух потягів обмежений до мінімуму. Ще більші проблеми з авіасполученням. Авіакомпанії уже скасували близько шести тисяч авіарейсів. Люди по кілька днів сидять в аеропортах.

З такими потужними снігопадами з’явилася ще одна небезпека. В деяких будівлях дахи не витримують ваги снігу і просто обвалюються. Шістдесяти сантиметровий шар снігу, який лежить зараз на даху пересічного будинку, може важити до 5 тонн. А це вага африканського слона.

Той сніг, що вдається розчистити з доріг та дахів створює для Вашингтона додаткову проблему – куди його вивезти? Через брак місця сніг наразі доводиться скидати на вільні автостоянки. І тут уже виросли високі снігові гори.

Цьогорічний снігопад, кажуть синоптики, уже побив чимало рекордів. Наприклад місто Балтимор у своїй історії таких опадів ще не бачило. До побиття рекорду наближаються також Філадельфія і Вашингтон. Ще кілька сантиметрів снігу, і нинішні снігопади увійдуть в історію як найбільші за всю історію існування цих міст.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG