Спеціальні потреби

Відомий дизайнер сприяє програмам допомоги жінкам

Понад 15 років базована у США неприбуткова організація «Жінки для жінок» допомагає тим, хто живе у зонах конфліктів чи воєн. Започатковані організацією програми не лише повертають потерпілим жінкам впевненість у собі, але й допомагають їм розвивати лідерські та професійні здібності. А декілька років тому організація об’єднала свої зусилля з відомим дизайнером Кейт Спейд.

Афганістан, Боснія, Конго чи Руанда – лише деякі з переліку країн, у яких представники організації «Жінки для жінок» активно розвивають свою діяльність. Розповідає виконавчий директор організації Керен Шерман:

«Наша організація має 12-місячну програму для соціально ізольованих жінок у спустошених війною регіонах світу. Ми проводимо тренінги для розвитку лідерських і професійних здібностей, пов’язаних із можливостями на місцевому чи міжнародному ринку.

Чотири роки поспіль організація співпрацює із компанією дизайнера Кейт Спейд. У рамках спільної програми вони наймають жінок для ручної роботи. Виготовлені ювелірні чи інші декоративні вироби мережа магазинів Кейт Спейд продає у всьому світі. Шапки, шалики і рукавиці у цьогорічній зимовій колекції виготовлені боснійськими жінками.

На кожному виробі підпис жінки, яка його виготовила. Цього сезону на американському ринку вив’язані вручну вироби мали великий попит.

За останніх 17 років організація допомогла понад 250 тисячам жінок і виділила 79 мільйонів доларів для надання допомоги та мікрокредитів. На сьогодні мета організації – збільшити виробництво у кожній країні, в якій вона має свої проекти.

Цього року Кейт Спейд має намір представити нову колекцію одягу та аксесуарів, які виготовили жінки в Афганістані, Косово та Руанді.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG