Спеціальні потреби

Гаїті вразив потужний землетрус


Внаслідок найсильнішого за два останні століття в Гаїті землетрусу спустошено великі частини цієї збіднілої країни Карибського басейну. Надходять повідомлення про жертви та руйнування. Чимало людей засипані під уламками обвалених будівель.

За повідомленнями очевидців тіла загиблих лежали на вулицях столиці країни Порт-о-Пренс після того як у вівторок пополудні країну вразив землетрус, сила якого склала 7,0 балів за шкалою Ріхтера. Епіцентр землетрусу знаходився приблизно за 16 кілометрів від гаїтянської столиці.

Велика кількість будівель у столиці обвалилася, в тому числі президентський палац і приміщення штаб-квартири миротворчої місії ООН на Гаїті.

Голова миротворчих сил Об’єднаних Націй АЛЕН ЛЕ РОЙ сказав, що чимало працівників ООН перебувало у будинку коли він завалився і, що доля їх залишається невідомою. Згодом, повідомлено про загибель чотирьох бразильських солдатів – учасників місії ООН.

У результаті землетрусу і низки повторних поштовхів у столиці перервано телефонний зв’язок і подачу електроенергії. Отримати точну інформацію про масштаби стихійного лиха неможливо.

Деякі мешканців вдаломя до використання таких соціальних мереж як Твіттер та Фейсбук, аби надіслати ЗМІ фото руйнування.

Міжнародні благодійні організації Червоний Хрест та Червоний Півмісяць закдикають до надання постраждалій країні невідкладної допомоги.

XS
SM
MD
LG