Спеціальні потреби

Яким буде 2010 рік?  - прогнози з різних кінців світу

Розпочався новий 2010 рік і напевно кожна людина задається питанням: Чого від нього чекати? Власну вдачу щодо прогнозів випробовують як серйозні економісти та політологи, так і астрологи та ворожки.

Чи буде дві тисячі десятий рік вдалим? Принаймні кращим за попередній? Після 2009 року, під час якого світова економіка впала у глибоку рецесію, а мільйони людей опинилися без роботи, існує надія, що цього року життя налагодиться. Нью-йоркський економіст Роберт Браска каже, що у 2010 можна чекати збільшення кількості робочих місць:

«Це правда, що зарплати особливо не зростуть. Але я думаю, що покращення буде в іншому. Зараз понад сім мільйонів людей – безробітні. Я думаю, що ці люди почнуть повертатися до роботи. Навіть незважаючи на те, що чимало американців мають великі борги, вартість їхніх будинків та акцій, впала, зростання кількості робочих місць стимулюватиме зростання економіки загалом. Але звичайно, люди будуть більше відкладати та менше витрачати».

У Європі, економіка Франції почне повільно виходити з рецесії протягом перших двох кварталів 2010 року. Це – прогноз Національного бюро статистики Франції. Але безробіття продовжуватиме зростати в цій країні і сягне майже десяти відсотків до кінця року. Загалом, каже економіст Браска, Європа виходитиме з кризи дуже повільно.
У Великобританії зріст рівня безробіття вже почав сповільнюватися, але працевлаштування – проблема, яка продовжуватиме турбувати мешканців цієї країни і у 2010 році.

Економіка Індії зростала на рівні майже десяти відсотків протягом липня-вересня 2009 року, завдяки значним фінансовим вливанням уряду. Астролог Ачарайя Паван Тріпаті передрікає, що 2010-ий буде багатим роком:

«2010-ий без сумніву буде набагато кращим ніж 2009-ий. Несприятлива позиція планети Юпітер та міфічної планети Рау зміниться. Після березня десятого року значно покращаться відносини між Індією та Китаєм. Хоча перед цим виникне значне напруження та будуть навіть розмови про війну. Але війни не буде, бо позиція Юпітера дуже міцна. А у травні 2010 року економічне зростання Індії переважатиме ріст будь-якої іншої країни світу. Ви побачите прогрес Індії».

Окрім астрологів чимало індусів звертаються за передреченнями до ворожок. Набожні співаки та танцюристи, відомі як Пандарпурі, ходять від будинку до будинку, просячи милостиню. Сагар Шіваджі Вайкер, традиційний Пандарпурі, обіцяє цього року гарний врожай:

«У 2010 році у людей справи підуть краще. З’явиться більше нових робочих місць та економічних можливостей. Фінансова ситуація покращиться та люди досягнуть успіху у своїх справах. Навіть ті, хто пережив великі втрати минулого року, отримає прибуток».

Що ж усі – від економістів до віщунів – погоджуються: 2010 рік буде кращим за попередній.
Інше за темою

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG