Спеціальні потреби

Чим запам’ятається американцям 2009-ий?


У 2009-му році Сполучені Штати пережили крах ринку нерухомості, фінансового сектора, та найвищий за останніх 26 років рівень безробіття. Однак для американського суспільства 2009-ий запам’ятається не лише економічними труднощами, але й історичними змінами та ювілеями. 2009-ий вніс чимало яскравих сторінок в історію Сполучених Штатів. Вперше країна обрала для себе чорношкірого президента. Барак Обама прийшов до влади, обіцяючи виборцям зміни. А змінювати довелося чимало– країна зустріла 2009-ий у глибокій економічній кризі. Крах фінансового ринку та високе безробіття нагадали американцям події 90-річної давнини – Велику депресію. Втім, економісти кажуть, що завдяки зокрема і урядовому втручанню, ситуацію вдалося виправити.

У 2009-му США відзначили 40-річчя з дня, коли людина вперше ступила на поверхню Місяця. Троє астронавтів Аполло 11 були урочисто прийняті у Білому домі.

Подією, яка зворушила не лише американців, але й без перебільшення увесь світ, стала трагічна смерть короля поп-музики Майкла Джексона.

Але ці події вже стали історією. Попереду американського суспільства – новий рік із новими викликами та несподіванками.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG