Спеціальні потреби

Ющенко і Янукович заперечують таємні домовленості


У Секретаріаті президента заперечують існування таємних домовленостей Віктора Ющенка із Віктором Януковичем про розподіл посад після президентських виборів. Текст документа поширив сьогодні колишній співробітник президентської канцелярії Ярослав Козачок. Він стверджує, що глава держави уклав із лідером опозиції угоду, за якою, в разі обрання Віктора Януковича на посаду президента, Віктор Ющенко стане прем'єр-міністром. Із оприлюдненого документа також випливає, що в ході передвиборчої кампанії політики зобов'язуються уникати взаємної критики, а в другому турі президент начебто має надати підтримку лідеру Партії регіонів. Учасники угоди, за словами Козачка, домовилися і про розподіл урядових портфелів.

Заяви колишнього співробітника в прес-службі глави держави назвали брудною технологією і фальшивкою, за якою, очевидно, стоїть штаб іншого претендента на президентське крісло – Юлії Тимошенко. Там зазначають, що саме від прем'єра неодноразово звучали заяви про об'єднання зусиль Віктора Януковича із Віктором Ющенком. Останній також особисто відкинув такі домовленості в ефірі одного із загальнонаціональних каналів.

«Я ніколи не буду прем’єр-міністром у Януковича. Запам’ятайте це», – наголосив президент і додав, що доручив Генеральній прокуратурі розслідувати обставини появи документа в пресі. Існування домовленостей заперечили і в Партії регіонів.

Оглядачі зазначають, що інформація домовленості між опонентами дійсно могла б завдати електоральних втрат як Віктору Ющенку, так і Віктору Януковичу. Їх прихильники переважно негативно поставилися б до такого альянсу.

XS
SM
MD
LG