Спеціальні потреби

Північний схід США засипало снігом


Цими вихідними на деякі північно-східні регіони США обрушилася потужна снігова буря. Астрономічна зима офіційно починається 21 грудня але видно не цього року. П’ятдесят мільйонів американців несподівно рано для себе зіштовхнулися зі справжньою зимою, яка принесла холодні температури, вітер, багато снігу і чимало проблем.

Негода, що почалася у п’ятницю, принесла рекордні за багато років снігові опади, які подекуди супроводжувались вітрами швидкістю до 80-ти кілометрів на годину.

Близько тисячі автомобілів потрапили у снігову пастку на швидкісній магістралі у штаті Вірджинія. Рятувальники підбирали людей, що застрягли в своїх авто і надавали їм притулок. У штатах Мериленд та Вірджинія, що розташовані біля американської столиці, сотні тисяч людей залишилися без електроенергії.

Лиш в одному штаті Вірджинія поліція зафіксувала близько трьох тисяч аварій на дорогах. І все це відбувається у найбільш незручний для американців час – за 5 днів до Різдва. Саме тоді, коли багато людей планували походи в магазини за подарунками перед тим як відправитись до родичів на різдвяні свята. Багато американців, через негоду застрягли в аеропортах.

Тим часом рятувальні бригади, щоби запобігти утворенню льодового покриття на автошляхах, без зупинки розсипають по дорогах пісок та сіль. А фахівці уже заявляють, що Вашингтон таких потужних снігопадів у грудні не бачив останніх 77 років.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG