Спеціальні потреби

Кандидати в Україні вдаються до словесних нападок


Віктор Ющенко знову досить різко скритикував економічну політику прем’єр міністра Юлії Тимошенко. Говорячи про останній рік, він зазначив, що для повернення темпів розвитку, які ще були у серпні поточного року, знадобиться декілька років. «Це не ‘Український прорив’ , це український нарив. Це політика імпровізації», - зауважив президент під час спілкування зі студентами та викладачами Вінницького національного аграрного університету.

Натомість Тимошенко свою критику спрямувала проти іншого кандидата – Віктора Януковича. Вона вважає, що країна у випадку перемоги лідера Партії регіонів Віктора Януковича на президентських виборах отримає справжнього неукраїнського президента.

«Останнім часом я від Віктора Андрійовича (ЮЩЕНКА) чую, що через два місяці буде справжній український прем’єр-міністр. Я думаю, вам як людям інтелектуальним не потрібно пояснювати, чому у Віктора Андрійовича сьогодні така впевненість, що Україна отримає справжнього українського прем’єра. Тільки він забуває, що при цьому весь цей розрахунок на те, що Україна насправді отримає неукраїнського президента», - сказала Тимошенко, натякуючи на існування домовленостей між Януковичем та Ющенком щодо призначення останнього прем’єр-міністром країни.

Далі вона закликала інших кандидатів підтримати її кандидатуру в другому турі виборів: «Хотілось би, щоб всі наші справжні кандидати у президенти - демократи, поборовшись у першому турі, якщо у них дійсно є така потреба, навіть я можу їм пробачити, що вони борються не з Януковичем, а зі мною в усій своїй риториці, але в другому турі, якщо від демократичного сектора переможе один кандидат, а Янукович точно вийде у другий тур, то щоб ці кандидати від демократичних сил все ж таки об’єдналися проти справжнього зла, яке вже нависло над Україною».

Натомість, апелюючи до демократичного підходу, Юлію Тимошенко саму звинувачують у відступі від демократичних процедур. Сьогодні відомий журналіст Сергій Лещенко заявив у своєму блозі, що прес-служба Кабміну викреслила його з переліку журналістів, які мали взяти участь у програмі Савіка Шустера за участі прем’єр-міністра України і звинуватив владу у поверненні недемократичної практики ‘чорних списків’.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG