Спеціальні потреби

Вибух у пакистанській мечеті забрав життя щонайменше 35 осіб


Палестинські офіційні представники кажуть, що внаслідок теракту - вчиненого в мечеті неподалік військового штабу - загинуло щонайменше 35 осіб, а понад 40 зазнали поранень. За повідомленням поліції, смертники кинули кілька гранат і відкрили вогонь під час молитви у п’ятницю вранці, а відтак самі підірвались у мечеті у містечку Равалпінді, на передмісті столичного Ісламабаду.

Сили безпеки заблокували цей район, а поранених перевезено до лікарні. Ця мечеть знаходиться у місцевості під посиленою охороною здебільшого пакистанських військових сил.

Талібські екстремісти вчинили напад на цей же військовий комплекс у місяці жовтні. Тоді в результаті цілоденного протистояння загинуло щонайменше 20 людей.

Аналітик зі справ безпеки і колишній пакистанський бригадний генерал Махмуд Шах висловив у розмові з кореспондентом «Голосу Америки» здогад, що талібські бойовики зосереджують тепер свою увагу на, як він це назвав, «м’яких цілях», щоб викликати збентеження і завдати удару військовим силам країни.

Це найостанніша із цілої низки атак вчинених у Пакистані відколи уряд розпочав наступальні дії проти Аль-Кайди і Талібану у північно-західному реґіоні, на кордоні з Афганістаном.

У четвер від вибуху бомби на поліційному контрольно-пропускному пункті у місті Пешавар, що знаходиться на північному заході країни, поранено щонайменше двох поліцейських.

Днем раніше, бомбіст-смертник вбив двох вартових і поранив 11 людей у штаб-квартирі військово-морських сил в самому Ісламабаді.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG