Спеціальні потреби

Фільм ‘Молодий місяць’ – новий блокбастер із серії ‘Сутінки’

Подивитися другий фільм саги «Сутінки» – «Молодий місяць» прийшло дуже багато глядачів у США та навколо світу. У день прем’єри в США він зібрав 72 мільйони 700 тисяч доларів, побивши попередній рекорд, який належав фільмові «Темний лицар». І серед шанувальників серії «Сутінки» найбільшу кількість становлять дівчата. Британський серцеїд Роберт Петтисон, який грає молодого вампіра Едварда Каллена, спричиняє справжнє божевілля серед дівчат у всьому світі. Так що ж приваблює молодих жінок у цих кровожерах?

Куди б він не йшов, його зустрічають натовпи фанаток. Серія «Сутінки» зробила актора-початківця Роберта Петтисона зіркою всесвітнього рівня. Британський актор грає у цих фільмах головну роль – вампіра Едварда Каллена. Як перший, так і другий фільм саги «Сутінки» – «Молодий місяць» – був зустрітий з захопленням прихильниками фільму – переважно дівчатами-підлітками та молодими жінками. Що ж їм так у кровожерах подобається? Актор Роберт Петтисон на це відповідає:

«Я думаю, що вампіри є свого роду аутсайдерами. І це тому багато людей відчувають, що вони мають з ними щось спільне. Вони не хочуть кимось бути. Вони – паразити на людстві. Напевно, тому».

Можливо, це – одна причина. Психіатр Алан Маневич каже, що вони мають ще одну привабливу характеристику:

«Я думаю, що вампіри мають цю унікальну властивість об’єднати в одній особі серцеїда та поганого хлопця. І рівень адреналіну та кортизолу у жінок стрибає, тому що вони одночасно закохуються в нього та бояться його. Це дуже потужна комбінація».

Фанати вишукувалися під дощем на площі Таймс Сквер в Нью-Йорку, аби побути хоча б пару секунд поруч зі своїми кумирами. Одна з жінок каже:

«У захопленні не лише молодь. Маю визнати, що мені 34 роки. Кожна жінка хоче такого чоловіка як Едвард Каллен. Він би помер за неї. Якщо б він був смертним, звичайно. Це зачепило моє серце. Я шаленію від Едварда».

Альберт Лі, редактор «US Weekly» каже, що таких фанатів, як у саги «Сутінки», він ще не бачив. Вони шаленіють як від головного персонажа – вампіра, так і від актора, який його грає:

«Він каже, що йому наскучило ввічливо відповідати шанувальникам: «Як ви?» «Приємно познайомитися». І коли одна фанатка сказала, що вона зробить для нього що завгодно, він пожартував: «А чому б тобі не роздягнутися?» І вона почала знімати з себе одяг, поки служба безпеки її не зупинила. Він каже, що почувався жахливо. Але це ілюстрація того, що через нього фанати просто сходять з розуму».

А що інші зірки фільму «Молодого Місяця» думають про привабливість кровожерів? Говорить актор Келлан Латц:

«Це заборонена любов, як у Ромео та Джульєтти. Від цього шаленіли у давні часи».

Акторка Розалі Гейл додає: «Багато універсальних речей у цій серії. Це любов та вічне життя. Всі ці речі, які мають містичні характеристики».

До чого психіатр Алан Маневич додає: «Це дівочі фантазії. Хлопці цікавляться більше фізичними стосунками. А дівчата у цьому віці фантазують про те, аби хлопець, що сподобався, став їхнім бой-френдом».

Редактор журналу «US Weekly» каже, що мода на вампірів пройде, але не скоро:

«Кожна мода рано чи пізно закінчується. Але у випадку з ‘Сутінками’ очікується ще пара книжок та фільмів, так що дата закінчення ще не скоро».

«Молодий місяць» виходить на екрани кінотеатрів одночасно у багатьох країнах світу – рівно через рік після виходу першого фільму саги «Сутінки».

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG