Спеціальні потреби

Порошенко взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО


Україна залишатиметься надійним партнером Північно-атлантичного альянсу та контрибутором міжнародного миру та безпеки. Про це сьогодні у Брюсселі заявив керівник українського зовнішньополітичного відомства Петро Порошенко.

Керівник МЗС бере участь у засіданні Комісії Україна-НАТО, де міністри закордонних справ країн-членів Альянсу мають дати оцінку виконанню Києвом щорічних планів.

Перед початком засідань український урядовець зустрівся із генеральним секретарем НАТО Андерсом Фоґом Расмуссеном. Як повідомляє прес-служба українського МЗС, сторони обмінялися думками щодо розвитку відносин України з Альянсом на сучасному етапі, підкресливши важливість імплементації рішень, ухвалених щодо реалізації євроатлантичного курсу України під час Бухарестського саміту. Генсек НАТО підтвердив чинність згаданих рішень, де усі члени Організації заявили про перспективу членства України і позитивно оцінив готовність Києва до здійснення внутрішніх реформ. Расмуссен також відзначив внесок України у миротворчі та антитерористичні операції Альянсу.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG