Спеціальні потреби

У Вірджинії страчено 'вашингтонського снайпера'


Верховний Суд США відмовився відкласти виконання вироку ‘вашингтонському снайперу’ - Джону Аллену Мугаммеду, і у вівторок ввечері у Вірджинії вирок виконано шляхом введення смертельної ін’єкції. Сім років тому Мугаммед і його молодий поплічник Лі Бойд Мальво тероризували мешканців американської столиці.Протягом майже трьох тижнів у жовтні 2002 року Вашингтон був паралізований від страху. Хтось відкрив полювання на людей. П’ятьох мешканців столиці та її околиць було вбито протягом лише одного дня. Незабаром стало відомо, що вбивства були діями рук снайпера, який використовував снайперську рушницю. Жертв було застрелено навмання, коли вони йшли до крамниці, підстригали траву перед будинком, заправляли машину. Було вбито навіть дитину перед школою.

Загалом було вбито десять осіб. Нарешті Джона Мугаммеда і його неповнолітнього поплічника Лі Бойда Мальво було заарештовано. У вівторок ввечері Мухаммеда було страчено шляхом ін’єкції.

Мальво, якому було сімнадцять років під час вбивств, відбуває довічне ув’язнення без права на скорочення терміну у штаті Вірджинія. Мальво та Мугаммеда також підозрюють у низці вбивств у штатах Алабама, Арізона та Луїзіана.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG