Спеціальні потреби

ЄС потрібно 148 мільярдів доларів допомоги на цілі кліматичних змін


Керівники Європейського Союзу обговорюють в останній день саміту в Брюсселі питання про те скільки доведеться платити Європі щоб зарадити якось кліматичним змінам.

Лідери країн, що розвиваються, кажуть, що в очікуванні передбачуваних витрат їм потрібна щорічна допомога на суму в 148 мільярдів доларів аж впродовж до 2020 року. Втім Євросоюз ще не вирішив яким саме повинен бути їх «справедливий внесок» до кліматичного фонду допомоги.

Європейський блок, до якого входить 27 країн, взяв до уваги пропозицію про можливість меншого вкладу в цей фонд бідніших країнам ЄС у порівнянні із заможними державами цього блоку.

З інших подій......Лідери Євросоюзу погодились щоб Чеська республіка - єдина з усіх країн цього блоку - не підписала, так звану, Лісабонську угоду, спрямовану на реформування процесу прийняття рішень у рамках ЄС і ратифікація якої віддавна відкладалась.

Президент Чеської республіки Вацлав Клаус домагався виходу Праги з Хартії засадничих прав, де визначено цілу низку громадських, політичних і соціальних прав для громадян Євросоюзу.

Клаус пояснив це прагненням захистити Чехію від домагань етнічних німців на повернення їм нерухомого майна після видворення їх з чеської території після Другої світової війни. Наступного тижня Конституційний суд Чехії повинен зробити остаточне рішення у справі підписання угоди.

Відео - найголовніше

Як і чому британець записався до лав ЗСУ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:18 0:00
XS
SM
MD
LG