Спеціальні потреби

На південному сході США - небувалі повені

Рік тому штати південного сходу США страждали від посухи. Сьогодні там небувалі повені. Злива руйнує будинки та сотні доріг. Гинуть люди. Багато шкіл закрито в результаті опадів.

Понад 50 сантиметрів дощу випало у північній частині штату Джорджія, у штатах Теннесі та Алабама. В деяких містах, як Паудер Спрінґс у Джорджії, злива тривала понад три дні.

Місцевий мешканець Метью Гарпер каже, що вода заходить за розподільну сугу. «Це напевно у десять разів гірше, ніж було під час минулої зливи», - додає він.

Губернатор штату Джорджія оголосив надзвичайний стан у сімнадцяти повітах.

У повіті Керролл вода знесла будинок з фундаменту та вирвала дитину з рук матері. Дворічна дитина загинула. Матір врятували через три години, впродовж яких вона чіплялася за дерево, тримаючи на руках свою другу - однорічну дитину.

Батька дітей знесло потоком вниз, він тримався за гілку.

У місті Вінстон, 27-річна жінка залишила останнє в своєму житті телефонне повідомлення своїм друзям.

Вона сказала, що водою змиває її машину, що вода її забирає. І останнє, що вони чули, це те, що вона упливає за водою.

Її блакитну великогабаритну машину тепер навіть важко помітити серед уламків дерев та асфальту. Поряд рятувальники знайшли червоний пікап. Доля його водія залишається загадкою.

Після іншого телефонного повідомлення, поліція знайшла неподалік тіло 29-літнього чоловіка.

Він сказав, що знаходиться на дорозі Пул Міл, вода заливає його машину, і він не може її відкрити. Він додав, що збирається подзвонити до рятувальної служби, а відтак його телефон замовк.

За прогнозами метеорологів, на цей регіон чекають нові зливи.
Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG