Спеціальні потреби

У світі відзначили день народження Майкла Джексона

Тисячі прихильників творчості поп-зірки Майкла Джексона зібралися в суботу в одному з нью-йоркських парків, щоб відзначити 51-ий ювілей легендарного співака. Джексон помер 25 червня в Лос-Анджелесі. Минулої п’ятниці, слідчі офіційно назвали його смерть – вбивством.

Кримінальне звинувачення незабаром може бути висунене проти особистого лікаря Джексона. У ніч перед смертю, лікар Конрад Мюррей ввів Джексону одразу декілька сильнодіючих препаратів, які мали допомогти йому від безсоння. Від передозування одним з них, пропофолом, кажуть слідчі, співак і помер. Втім, фани короля поп музики, які зібралися у суботу, не висловлювали свого гніву, а лиш згадували творчість свого кумира.

Десятки тисяч людей, не зважаючи на дощову погоду, прийшли у парк в нью-йоркському районі Брукліна, аби згадати Майкла Джексона.

Неформальна вечірка врешті перетворилася на величезний танцювальний майданчик, де шанувальники Джексона, під музику його хітів, намагилися повторити рухи свого кумира.

Подібні вечірки цього дня пройшли не лише в США. В Москві по вулицях розгулювали зомбі, які повторювали сцени з культового відео Джексона – Триллер.


Не відставав від Москви й Париж. Тисячі людей, зібрались неподалік Ейфелової вежі, щоб показати рухи, які знають вони.

Хвилиною мовчання, парижани і туристи вшанували пам’ять Майкла Джексона.

В суботу, в багатьох інших містах світу, пройшли вечірки пам’яті Джексона. Одна з найбільш масових, яка зовні більше походила на революцію зомбі – відбувалася в Мехіко, столиці Мексики. Втім, зомбі не захопили владу, а лиш мирно прогулювались вулицями під акомпанемент музики Майкла Джексона.

XS
SM
MD
LG