Спеціальні потреби

Пожежі загрожують столиці Греції Афінам


Пожежники в Греції відновили свою боротьбу з вогнем, який шаліє в підміських районах Афін використовуючи, при цьому, літаки-цистерни та вертольоти для погашення пожеж, які тривають уже четвертий день.

Операцію поновлено після світанку в понеділок. Понад 2000 пожежників намагаються врятувати домівки на північний схід від столиці. Згідно з повідомленнями, вогонь поширюється в напрямку житлових районів, незважаючи на те, що сильні вітри дещо вщухли, хоча синоптики прогнозують посилення вітрів протягом дня.

З неділі на понеділок тисячі греків були змушені евакуювати свої домівки перед наступаючим вогнем. Пожежі спалахнули в п’ятницю і поширились на 50-и кілометровий район.

В суботу на великій території на північ від Афін органи влади оголосили надзвичайний стан. Повідомляється, що вогонь знищив понад 12 тисяч гектарів соснових лісів і сільськогосподарських угідь. Поки що немає повідомлень про жертви.

Грецький уряд звернувся з проханням до міжнародної громадськості за допомогою. Літаки-цистерни вже прибули з Франції, Італії і Кіпру.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG