Спеціальні потреби

Медики-волонтери помагають потребуючим


Понад 46 мільйонів людей у США не мають медичного страхування. Втім, навіть люди із страховками не можуть дозволити собі певних послуг лікарів, оскільки їхні страхові медичні поліси не покривають цих витрат.

Місто Інґлвуд, що у штаті Каліфорнія, стало яскравим прикладом кризи медичної галузі. Клініка на колесах, яка працює завдяки волонтерам і надає медичні послуги безкоштовно – переповнена пацієнтами.

Деймон Джонс працює в енергетичній компанії. Не зважаючи на те, що він має страховий медичний поліс, Деймон не міг дозволити собі витратити п’ять тисяч доларів на пломбування зуба. У цій клініці йому це зробили безкоштовно. Він говорить:

«У мене є медичний поліс, але візит до стоматолога обходиться страшенно дорого. Я не можу собі цього дозволити».

Понад тисячу волонтерів – стоматологи, окулісти і терапевти – працюють по 14 годин на день. Вони шоковані тим, як багато людей потребують допомоги.

Говорить окуліст Джеймі Чу:

«Я виснажена, люди приходять безперервно з найнеобхіднішими потребами, і це дуже сумно».

Клініку спонсорує організація, яка була створена для надання медичних послуг у країнах третього світу. Тепер вона допомагає в другому за величиною американському місті. Розповідає охоронець Джеймі Курт:

«Це приклад всього, що є неправильним в американській системі охорони здоров’я. Сюди приходять працевлаштовані американці, тому що їхнє медичне страхування не покриває всього».

За попередніми підрахунками, щодня клініка надає послуги на суму 200 тисяч доларів. Лікарі сподіваються надати допомогу восьми тисячам пацієнтів.

Страховий медичний поліс Ліндсі Гаф не покриває витрат на стоматолога, чи окуліста. Роками вона не могла дозволити собі перевірити зір чи полікувати зуби:

«Просто неймовірно, для мене це як виграти лотерею. Всі ці маленькі проблеми, на які мені довелося закривати очі, тепер будуть вирішеними».

Клініка була справжнім дивом для тисяч каліфорнійців, однак вівторок буде останнім днем її роботи у цьому місті.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG