Спеціальні потреби

Обама застовує нові медіа у спілкуванні зі світом
Адміністрація Обами активно використовує новітні технології, аби звернутись до якнайбільшої кількості людей. І, як засвідчили нещодавні візити Барака Обами на Близький Схід та в Африку, таку стратегію комунікації американський лідер успішно використовує не лише вдома, але й за кордоном.

Перед поїздкою Барака Обами в Гану, медіа-команда Білого дому посилено працювала над тим, як донести звернення американського президента до якнайбільшої кількості африканців і почути їх думку.

Помічник президента з питань нових медіа Мейкон Філіпс каже, що навіть в Гані люди користуються багатьма сайтами соціальних зв'язків, як наприклад Facebook та Twitter. Тому Білий дім активно використовув ці сайти для обговорення візиту президента. Філіпс каже, що метою адміністрації США є дати можливість якнайбільшій кількості людей закордоном висловити свою думку щодо Сполучених Штатів:

«Я думаю, що йдеться не стільки про популяризацію президента Обами, як про реальне залучення людей до діалогу з нами. Цього раніше не було».

Барак Обама активно використовує нові технології під час своїх поїздок закордон. Минулого місяця звернення Обами у Каїрі було перекладено 13-ма мовами і опубліковано на веб-сайті Білого дому та на YouTube. До подібного кроку медіа-команда вдалася у Гані. Однак, на думку Філіпса, треба брати до уваги, що у різних країнах шляхи, якими люди отримують інформацію, дуже відрізняються.

«Те, що справді популярне в Азії, сильно відрізняється від Сполучених Штатів, Африки чи Європи. Цікаво, що в Африці люди почувають себе дуже комфортно, отримуючи інформацію через свої мобільні телефони».

Відтак, на переконання Білого дому, закордонні поїздки президента Обами зосереджені не стільки на помпезності і церемоніальності офіційних зустрічей, скільки на можливості залучити до діалогу більшу кількість людей.

Філіпс зазначає, що відгуки людей з різних куточків світу можуть допомогти Обамі у формуванні його закордонної політики.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG