Спеціальні потреби

Яценюк переконаний у своїй перемозі на виборах


Арсеній Яценюк має намір перемогти на президентських виборах в Україні. Про це народний депутат, лідер ініціативи «Фронт змін» заявив у вівторок, відкриваючи у Сумах обласний осередок «Фронту».

«Я буду боротися з Віктором Януковичем і я переможу і Віктора Януковича, і Юлію Тимошенко, і обов’язково Ющенка», – сказав Яценюк, зауваживши, що президентська кампанія буде дуже жорсткою.

При цьому політик висловив впевненість у тому, що у другому турі виборів змагання відбудеться між ним і лідером Партії реґіонів.

«Я зустрінуся з Віктором Януковичем в другому турі у відкритій боротьбі. І ми доведемо, хто кращий», – цитує слова свого лідера прес-служба «Фронту змін».

Коментуючи заяву Юлії Тимошенко про те, буцімто він є «технічним кандидатом», Яценюк закинув прем’єрці зневагу до виборців:

«Мені прикро, коли сьогодні прем’єр називає мільйони українців, мільйони, які підтримують іншого кандидата – Яценюка – «технічними» людьми. В мене ніколи язик не повернеться назвати наш народ «технічним», – сказав народний депутат.

А тим часом Юлія Тимошенко переконана: її єдиним реальним конкурентом у боротьбі за президентську посаду є Віктор Янукович. Двох інших претендентів – нині чинного президента Віктора Ющенка та екс-спікера Верховної Ради Арсенія Яценюка – вона назвала «технічними кандидатами». Яценюк і Ющенко гратимуть проти неї на боці Януковича, – заявила прем’єрка, виступаючи пізно ввечері в понеділок у прямому ефірі каналу ICTV:

«Сьогодні в країні склалася певна трійця при поході на президентську кампанію… Ющенко – це технічний кандидат Яценюка. Його завдання «вбивати» мене з ранку до вечора – публічно, красиво, професійно, із запрошенням ЗМІ. Яценюк – технічний кандидат у Януковича. Його завдання – забрати у Західній та Центральній Україні усе, що в мене можна забрати. І Янукович – це той, хто йде і буде дійсно змагатися зі мною», – наголосила Тимошенко.

При цьому як стверджує прем’єрка, у Януковича, Яценюка і Ющенка один на трьох виборчий штаб і один спонсор – співвласник компанії «РосУкрЕнерго» Дмитро Фірташ.

«Вони думають, що вони «упакують» Тимошенко. Нічого у них не вийде», – пообіцяла очільниця уряду.

Нагадаємо: 7 червня Юлія Тимошенко заявила, що балотуватиметься на президентську посаду в Україні.

Нагадаємо також, що згідно з результатами соціологічних досліджень, Янукович і Тимошенко мають приблизно рівні шанси перемогти на майбутніх президентських виборах. 19,5% опитаних вважають, що переможцем стане лідер Партії регіонів; 18% – що це буде лідерка БЮТ. Водночас 9,6% громадян переконані, що наступного президента зватимуть Арсеній Яценюк. (Дані Київського міжнародного інституту соціології, кінець травня).

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG