Спеціальні потреби

Принц Гаррі вперше відвідав США з офіційним візитом


У Сполучених Штатах закінчився перший офіційний візит принца Гаррі. Хоча він має мало шансів стати британським королем, відвідини Нью-Йорку 24-річним принцом привернуло чималу увагу американських мас-медіа та громадськості.

У п’ятницю принц Гаррі відвідав руїни всесвітнього торгового центру у Нью-Йорку, місця терористичних атак одинадцятого вересня. Поспілкувавшись із родинами загиблих, принц поклав вінок пошани біля пам’ятника жертвам терористів, який наразі споруджується. Після цього принц Гаррі відвідав дві пожежні частини,які втратили п’ятьох пожежників під час порятунку людей у будівлях всесвітнього торгового центру. Також він посадив дерево, розпочавши муніципальну програму Нью-Йорка з посадження мільйона дерев.

У суботу принц Гаррі відвідав школу у районі Гарлем, в якій навчаються діти з малозабезпечених родин. До школярів Гаррі відправився з іншим принцом – своїм другом Сейсо, спадкоємцем африканської країни Лесото. Гаррі особисто поспілкувався з багатьма учнями.

Саме спортивним змаганням закінчився другий день візиту спадкоємця британської корони. Він грав у поло в команді проти світової зірки цього виду спорту аргентинця Начо Фігаєраса. Змагання у цьому малопопулярному виді спорту у США прийшло подивитися чимало зірок, серед яких Кейт Гадсон, Кенні Вест та Хлоє Севіньї.

Команда Гаррі виграла завдяки голу, який британський спадкоємець забив за секунду до закінчення матчу. Але основною метою участі Гаррі в змаганні був збір коштів для благодійницької організації Американські друзі Сентебейля, яка допомагає дітям в африканській країні Лесото.

Принц Гаррі зазначив: «Лесото – прекрасна країна. Вона має первозданну природу та надзвичайно дружелюбних, сміливих та відкритих людей. Але разом із красою цієї країни, коли я відвідав її вперше шість років тому, мене вразила ситуація, у якій знаходиться найбільш вразлива частина населення – діти. Не буду сипати цифрами, але повірте мені, у Лесото, як у краплині, віддзеркалюється все, що є прекрасного та трагічного у всій Африці. Це прекрасне королівство страждає від епідемії СНІДу та бідності, залишаючи тисячі дітей сиротами».

Син принца Чарльза та принцеси Діани принц Гаррі є третім у черзі на успадкування корони та має мало шансів стати королем. Але новини не лише про його спортивні перемоги та благодійницьку діяльність, але і любовні афери, студентські розваги та службу в Афганістані роблять його одним із найцікавіших об’єктів британських, а тепер і американських мас-медіа.

XS
SM
MD
LG