Спеціальні потреби

Обама озвучив основи реформи медичної галузі

Реформа системи охорони здоров`я була однією з центральних тем передвиборчої кампанії Барака Обами. У понеділок у Білому домі відбулася зустріч основних гравців галузі – представників лікарів, медичних закладів, компаній з виробництва медикаментів, страхових компаній та профспілок – із президентом Бараком Обамою. В результаті зустрічі вони пообіцяли почати зменшувати ціни на свої послуги.

Історичною назвав президент Обама обіцянку представників медичної галузі почати зменшувати ціни на власні послуги на півтора відсотка щорічно протягом наступних десяти років. Таким чином має бути досягнуто економії в два трильйони доларів. Президент Обама заявив:

«Вони тут, тому що розуміють один переконливий факт: у сфері вартості медичних послуг ми на шляху, яким не можна далі рухатися і який загрожує фінансовій стабільності родин, підприємств та самого уряду».

Представники медичної галузі заявили, що економити вони будуть за рахунок підвищення ефективності адміністрування та використання новіших технологій. А також будуть фінансово заохочувати медиків керуватися своїми успіхами в лікуванні, а не кількістю днів, що пацієнт проводить у лікарні.

Директор Департаменту менеджменту та бюджету Пітер Орсаґ заявив: «Ми просто впадемо у безодню, якщо не запровадимо цих змін».

Реформа має допомогти американцям, які взагалі не мають, або мають неповне медичне страхування на медичні послуги, як у випадку Джудит та Даніеля Руссо, які кажуть, що витрачають на медичні послуги все, що заощадили на пенсію.

Втім, не всі бачать в цьому кроці представників медичної галузі виключно добру волю, на що вказує редактор медичних новин телеканалу Ей-Бі-Сі доктор Тимоті Джонсон:

«Вони хочуть рухатися зі змінами, а не залишатися осторонь. Тепер вони намагаються побудувати політичну волю у подальшій боротьбі проти реформи системи охорони здоров`я».

Білий дім сподівається, що ще до серпневих канікул Конгрес проголосує за план адміністрації з реформи системи охорони здоров`я.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG