Спеціальні потреби

В американських школах скасовують карантин

Не минуло й тижня, як посадовці скасували своє рішення, кажучи, що вірус не несе такої великої загрози, як припускалося раніше. Відтак, вимушені канікули для майже 600 тисяч школярів закінчились, а 700 шкіл знову повертаються до нормального режиму навчання.

Міністр охорони здоров’я Кетлін Себеліус зробила несподівану заяву:

«Зараз прийнято нову рекомендацію, згідно з якою школи не зачинятимуться на карантин, включно з тими, у яких було виявлено грип».

Центр контролю за захворюваннями радить дітям, які мають симптоми грипу, залишатися вдома на тиждень, втім їхні школи мають продовжувати навчання. Директорів багатьох шкіл непокоїть те, що немає узгодженої загальної стратегії для цілої країни.

Посадовці кажуть, що загроза від свинячого грипу не така велика, як про неї говорять. Вірус H1N1 інфекційний не більше, аніж звичайний грип, яким школярі хворіють кожного року. Окрім цього посадовці взяли до уваги, що закриття шкіл на карантин викликало багато проблем. Батьки залишають дітей у бібліотеках, тому що вдома за ними нікому доглядати, багато хто опинився під загрозою втратити роботу, оскільки не можуть взяти лікарняної відпустки.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG