Спеціальні потреби

Обама провів першу Інтернет-конференцію

Барак Обама був першим кандидатом у президенти, який активно проводив свою кампанію через Інтернет, як також використав світову павутину для збору коштів на свою підтримку. У четвер Обама знову вдався до кроку, нетрадиційного для попередніх американських президентів – він провів першу інтернет-конференцію.

Під час великої депресії Президент Франклін Рузвельт звертався до нації за допомогою радіо. Сьогодні, у час економічної рецесії, Президент Обама використовує Інтернет. Ще під час своєї передвиборчої кампанії Обама відвідав народні збори у сотнях великих і малих міст, завойовуючи підтримку американців. Тепер настала черга відкрити двері Білого дому.

Загалом 93 тисячі людей надіслали президенту понад сто тисяч запитань щодо освіти, охорони здоров’я, та ринку нерухомості. Самі ж вони, шляхом голосування і визначили ті питання, які було поставлено президенту.

Ричард з Каліфорнії, наприклад, запитав чому США не мають загальної системи охорони здоров’я як багато європейських держав. На що президент відповів:

«Я якраз хочу запровадити загальну систему охорони здоров’я. Але я не думаю, що раптово змінити існуючу систему до якої всі звикли, це найкращий шлях».

Відповідаючи на запитання мешканки Джорджії про кризу на ринку праці, Обама зазначив:

«Ми маємо бути терплячими і наполегливими щодо створення нових робочих місць. Я не думаю, що ми втратили усі робочі місця, які б могли втратити під час цієї рецесії».

Жінці, родичі якої працюють в автоіндустрії, президент сказав, що незабаром оприлюднить план порятунку автовиробників, якщо керівники компаній погодяться запровадити кардинальні зміни:

«Якщо вони не хочуть робити зміни, які необхідні у цій галузі, тоді я не хочу, щоб платники податків віддавали їх борги».

Одне з найпікантніших питань стосувалося марихуани. Його автор запитав, чи не була б легалізація та оподаткування марихуани корисним для стимулювання економіки. Відповідь Обами була однозначною, але водночас жартівливою:

«Я не знаю що це запитання говорить про нашу інтернет-аудиторію. Моя відповідь – ні. Я не думаю, що це добра стратегія розвитку нашої економіки».

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG