Спеціальні потреби

Верховна Рада відклала розгляд кадрових питань


У четвер в парламенті так і не відбулося голосування за кадрову ротацію Кабінету Міністрів. Натомість депутати ухвалили закон «Про внесення змін до деяких законів України (щодо повноважень Конституційного Суду України, особливостей провадження у справах за конституційними зверненнями та недопущення зловживань правом на конституційне подання)».

Зокрема, передбачено визначити форму і зміст звернення ВР про дачу висновку Конституційним Судом України щодо додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту, строків відкриття конституційного провадження за цією процедурою.

Також передбачено внести зміни до закону України «Про Кабінет Міністрів України».

Водночас у четвер відбулися зустрічі кандидата на посаду міністра закордонних справ Олега Шамшура з парламентськими фракціями. Не обійшлося без скандалу. Фракція Партії Регіонів заявила, що пан Шамшур проігнорував зустріч з цією фракцією і не прийшов на зустріч у призначений час. Кандидат відразу заявив, що сталося певне непорозуміння, і на четвер не був узгоджений час цієї зустрічі.

«Я готовий зустрітися з ними в будь-який зручний для них час», – сказав Шамшур.

Перший заступник лідера фракції регіонів Олександр Єфремов зазначив: «Він нас смертельно образив своєю відмовою. Замість зустрічі з нами він віддав перевагу зустрічі з фракцією БЮТ».

За його словами, фракція Партії регіонів не буде повторно призначати зустріч з кандидатом на посаду міністра закордонних справ Олегом Шамшуром.

Сам кандидат каже, що президент має намір сам представити його кандидатуру в парламенті. Натомість Фракція Блоку Володимира Литвина збирається виставити вимогу щодо голосування за пана Шамшура – представлення в Раді щорічного звернення президента до народу. Коли це може статися у Секретаріаті президента не кажуть.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG