Спеціальні потреби

Американські законодавці хочуть обмежити премії податками


У четвер законодавці Палати представників голосуватимуть за законопроект, який передбачає накладення 90% податку на премії, виплачені високопоставленим службовцям компаній, що отримують державну допомогу.

Цей законопроект стосується працівників, які отримують щонайменше чверть мільйона доларів на рік у підприємствах, що отримали принаймні п’ять мільярдів доларів допомоги з фондів платників податків.

Сенат Сполучених Штатів працює над створенням подібного законопроекту, який наклав би 70% податку на такі премії. Причому податки були б порівну поділені між компаніями і одержувачами премій.

Обидва законопроекти є реакцією на повідомлення про те, що гігантська страхова компанія AIG виплатила своїм працівникам премії на суму 165 мільйонів доларів. Напередодні ця компанія отримала федеральну допомогу на суму 176 мільярдів доларів.

Голова правління компанії AIG Едвард Ліді заявив американським законодавцям, що він звернувся до працівників, які отримали премії, з вимогою повернути щонайменше половину отриманої суми.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG