Спеціальні потреби

На Волл-Стріт зафіксовано невелике піднесення


На Волл-стріт ціни на акції сьогодні трохи піднеслися. Це – після того, як за останніх 13 днів індекс Доу Джонса впав на 15%. Втім інвестори занепокоєні ситуацією і кажуть, що самих обіцянок адміністрації Барака Обами недостатньо, аби знову відновити їхню довіру до ринку цінних паперів.

Коли у Вашингтоні говорять, фінансисти на Волл-стріт уважно стежать за кожним словом. Однак попри всі зусилля уряду стимулювати економіку, зупинити кризу на ринку нерухомості і допомогти банкам, виглядає, що інвестори не задоволені цими кроками. Арт Кешін працює на Нью-йоркській фондовій біржі 35 років і вважається одним із чотирьох найбільш досвідчених біржових маклерів.

«Я не є прихильником ні нової адміністрації, ні старої, але зараз я не відчуваєю, що хоч хтось з них знає, чи завтра збанкрутує одна компанія, чи можливо завалиться весь ринок».

Однак, чи можна вважати падіння на фондових ринках відповіддю інвесторів на те, що уряд неправильно використовує гроші платників податків? Маклери кажуть, їм бракує терпіння, бо вони не бачать реальних результатів покращення ситуації.

З часу приходу адміністрації Обами ринок впав на 19%. Експерти припускають, що інвестори продовжуватимуть продавати акції до тих пір, поки не засвоять нових правил гри і чітко зрозуміють, хто саме і на який термін отримає державну допомогу, і що трапиться з приватними інвесторами. Говорить представник Корпорації “Seaport Securities” Джейсон Вайсберґ:

«В час, коли інвестори стурбовані ситуацією, ви не можете змусити їх вкладати гроші у ринок цінних паперів на довготерміновій основі. Особливо тепер, коли правила інвестування змінюються кожного дня залежно від того, що скаже уряд».

Однак маклер із 25-річним досвідом Дорін Моґаверо каже, що лише політичних рішень буде недостатньо для того, аби знову повернути на американський фондовий ринок трильйони втрачених доларів. Потрібно бачити позитивні результати змін. А це, за її прогнозами, якщо і станеться, то не раніше кінця цього року.

Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG