Спеціальні потреби

США вітають жест зі сторони Афганістану


Президент Барак Обама привітав готовність Гаміда Карзая приєднатися до стратегічного аналізу чинної політики Вашингтона щодо Афганістану та Пакистану. Про це повідомив спеціальний посланник США Ричард Голбрук після зустрічі з останнім.

Питання політики США щодо даного регіону новий спеціальний посланник США з питань Афганістану, Пакистану Голбрук обговорив з президентом Карзаєм під час візиту до Кабулу у неділю.

Афганський лідер сказав, що делегація на чолі з міністром закордонних справ Афганістану, прибуде у Вашингтон, щоби взяти участь в аналізі, який влючатиме перегляд американських військових дій проти дедалі зростаючого в країні войовничого угруповання Талібан.

Точної дати для проведення аналізу поки що оголошено, однак припускається, що США хотіли б завершити його до зустрічі країн НАТО у квітні.

Нагадаємо, що президент США Барак Обама переосмислює американську стратегію контр-тероризму в регіоні. У найближчі дні він збирається оголосити, скільки саме додатково солдатів ще буде відправлено у той регіон.

Голбрук вже відвідав Пакистан, а з Афганістану відправився в Індію.

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG