Спеціальні потреби

Жінки у США більш захищені від втрати роботи, ніж чоловіки

Згідно із звітом Міністерства прації четвертий тиждень поспіль зростає кількість людей, які отримують допомогу з безробіття. Кількість людей, які втратили роботу, на сьогодні складає більше чотирьох мільйонів восьмиста тисяч осіб – найбільше за останні 26 років.

Щоправда, трохи зменшилась кількість нових безробітних, які звертаються по допомогу. Окрім того, у січні, вперше за останні півроку, на 1% збільшився обсяг роздрібної торгівлі. Щоправда, екперти передбачають, що ця тенденція не утримається, оскільки ринок праці продовжує втрачати робочі місця.

А тим часом дослідження ліберального Центру американського прогресу у Вашингтоні свідчать, що незабаром кількість жінок, що працюють, перевищить кількість працевлаштованих чоловіків. Дослідження показує, що серед тих, хто втратив нещодавно роботу, більшість становлять саме представники сильної статі. Серед нещодавно звільнених – 82% становлять чоловіки. Основна причина полягає у тому, що найбільші скорочення переживають галузі, де домінують чоловіки, наприклад, важка індустрія та будівництво. Сфери охорони здоров’я та освіти, де більшість становлять жінки, виявилися краще захищеними від економічного спаду.

І зі зміною статевих ролей багатьом чоловікам важко змиритися. Очікується, що кількість подібних родин під час рецесії тільки зростатиме. І це зробить американців ще біднішими. Статистика показує, що жінки все ще заробляють на 20% менше за чоловіків.

XS
SM
MD
LG