Спеціальні потреби

Як відбувається перехід влади від однієї адміністрації до іншої


20-го січня відбулася бездоганна передача владних повноважень, яка пройшла фактично на одному диханні. Але в той час, як складення присяги проводилося на очах мільйонів глядачів, чимало речей відбувалося і за лаштунками. Багато чого залишилося прихованим від численних камер і сторонніх очей.

Перехід влади від одного президента до іншого завершується чотирма словами присяги:

«Так допоможи мені Боже».

Господарем Білого дому стала зовсім інша людина - Барак Обама, хоча ще за мить до того за тією адресою проживав Джордж Буш. Пакувальники, в знак поваги, не переступали поріг резиденції, аж поки Буш не відбув на церемонію інавгурації. Вони не вивозили речей аж поки Барак Обама не почав свою присягу і у Вашингтоні не почався святковий парад. У них було лише п’ять годин, щоби прибрати і розпакувати речі 44-го Президента США.

З овального кабінету винесли усі речі попереднього Президента США Джорджа Буша, як от штори, килими, меблі. Все що він мав, одразу спакували і винесли. Так само негайно занесли все, що належить Президенту Бараку Обамі.

Швидко і майстерно змінилося завдання в охорони президента. Ще вранці вся охорона була біля Джорджа Буша. Але як тільки змінився президент, змінився і об’єкт охорони. Тепер уся увага буде зосереджена навколо Барака Обами. Відповідно зміни відбудуться в усіх федеральних установах. Наприклад у Пентагоні вже наступного дня усі фотографії повинні бути змінені. А фото Джорджа Буша будуть пренесені в інше місце, з пошаною і як належить. Саме в такий спосіб у США відбувається зміна президентів. Буквально за одним натиском кнопки. Адже на веб-сторінці Білого дому вже за мить після складення присяги главою американської держави став Барак Обама.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG