Спеціальні потреби

Економіка буде пріоритетною для адміністрації Обами


Майбутній керівник апарату Білого дому Рам Емануел сказав, що адміністрація президента Барака Обами першочерговим завданням поставить собі оздоровлення кволої американської економіки. Про це Емануел сказав на одному з недільних політичних ток-шоу, додавши, що до вирішення економічних проблем буде залучено представників обох партій. Він дав зрозуміти, що серйозність викликів, перед якими опинилася Америка, вимагає співпрацю між Демократичною і Республіканською партіями.

Як сказав у суботу сам Барак Обама, план оздоровлення економіки буде насамперед скерований на те, аби допомогти середньому класу.

Між тим, на понеділок у Білому домі запланована зустріч Обами з діючим президентом Джорджем Бушем. В ході зустрічі, крім економічних питань та ситуації в Іраку, буде обговорено деталі передачі влади. Паралельно відбудеться зустріч двох перших леді, в ході якої Лора Буш ознайомить Мішель Обаму з приватною частиною президентської резиденції.

Офіційно до влади Барак Обама приходить 20-го січня. Буш доручив своїй адміністрації забезпечити максимально плавну передачу влади.

XS
SM
MD
LG