Спеціальні потреби

Кампанія Обами прокрутила мега-ролик


Кандидат на посаду президента США від Демократичної партії Барак Обама виступив у півгодинному відеоролику одразу на кількох провідних телеканалах країни. Цей проект коштував сенатору не один мільйон доларів. Одночасно з тим Обама агітував у штаті Флорида, де він з`явився на публіці разом з колишнім президентом США Білом Клінтоном.

Виступаючи у Флориді перед тридцяти п'яти тисячним натовпом людей, Біл Клінтон не шкодував компліментів на адресу Барака Обами.

«Практично кожен обраний в цій країні президент, намагаєтсья виконати те, що обіцяв перед виборами. І список обіцянок Барака Обами кращий ніж у інших.

Обама з компліментом у зворотній бік не забарився. «Якщо ви всі забули, то я вам нагадаю - ось що значить мати чудового президента».

Ця зустріч з виборцями у Флориді відбулася одночасно з тим, як одразу 8 провідних телеканалів США демонстрували спеціальний тридцяти хвилинний відеоролик Обами, в якому він звертався до виборців з президентського овального кабінету, щоправда не справжнього.

«Як президент, я зменшу податки для кожної працюючої родини, що заробляє менше двохсот тисяч доларів на рік».

Рекламний ролик закінчився прямим включенням з мітингу, який відбувався в у Флориді, де на спеціальному табло проводився відлік часу до включення.

Своєю чергою Джон Маккейн нагадав виборцям, що Обама тільки тому зміг собі дозволити цей багатомільйонний рекламний ефір, що порушив ним же дане слово і відмовився від державного фінансування своєї передвиборчої кампанії.

«Коли ви дивитеся цю красиву рекламу, пам'ятайте, що за неї було заплачено зламаними обіцянками».

Тим часом на сатиричному телешоу «Новини дня» ведучий Джон Стюарт жартував з Обамою стосовно побоювань аналітиків, що білошкірі виборці не наважаться голосувати за афро-американця. Ось – діалог, який відбувся між ними:

Стюарт: Ваша мама - біла американка. Батько - африканець. Ви не боїтесь, що коли зайдете у кабінку для голосування…. не будете знати...?
Обама: Не буду знати за кого голосувати?.
Стюарт: Ваша біла половина несподівано скаже - я не можу цього зробити!
Обама: Так, це проблема. Я прохожу зараз спеціальну терапію, щоб в день виборів правильно проголосувати.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG