Спеціальні потреби

Економічна допомога палестинцям


Економічний розвиток – один із ключових факторів у заходах для створення благополучної палестинської держави. Виступаючи на палестинському бізнес-форумі, держсекретар США Кондоліза Райс заявила, що палестинський приватний сектор – справжній каталізатор економічного росту. «Можливості у сферах економіки і працевлаштування, які він пропонує, помітно поліпшать життя палестинців та допоможуть їм у їх боротьбі з екстремізмом», -- сказала вона.

За словами Райс, палестинський прем`єр Салам Фаяд вже зробив кроки, які дозволять приватному сектору процвітати.

«Він погасив мільйони у приватних боргах та невиплачених зарплатах. Він запровадив реформи, які зроблять уряд більш ефективним. І він далі працює над поліпшенням бізнес-клімату на Західному березі», -- зазначила американський держсекретар.

США віддають належне цим зусиллям і зроблять все можливе для того, щоби ці реформи продовжувалися. Протягом нинішнього року США вже надали допомогу палестинцям вартістю у майже 600 мільйонів доларів. Крім цього виділено 150 мільйонів на підтримку палестинської бюджетної сфери, частина з яких буде використана для побудови доріг та систем каналізації.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG