Спеціальні потреби

Нові опитування дають Обамі значну перевагу


Щойно проведені опитування громадської думки вказують на значну перевагу кандидата у президенти США від Демократичної партії Барака Обами над його суперником-республіканцем Джоном Маккейном.

Згідно з соціологічною службою П`ю (Pew), перевага Обами подвоїлася від початку жовтня зі семи до нинишніх 14-ти відсотків. Згідно з найновішими даними, Обаму нині підтримують 52% американців, Маккейна – 38%.

Інше опитування, проведене спільно газетою Wall Street Journal та телекомпанією NBC, дає Обамі 10-ти відсоткову перевагу.

Згідно з опитуваннями, стрибок у рейтингах Обами був викликаний передусім переконанням серед виборців, що саме він запропонує кращий вихід з нинішньої економічної кризи.

За даними служби Pew, понизилися показники також для кандидата у віце-президенти від республіканців, губернатора Аляски Сари Пейлін. Вперше більше людей їй не довіряє (49%), ніж довіряє (44%).

Все ж опитування виявило один плюс для республіканців – а саме, що 23% опитаних ще не визначилися, за кого голосуватимуть 4-го листопада.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG