Спеціальні потреби

Обама та Байден розпочали передвиборче турне


Кандидати на посаду президента США від Демократичної партії, сенатор Барак Обама і його віце-президент Джо Байден після з’їзду у Денвері не стали гаяти часу. Одразу після цього вони розпочали турне п’ятьма американськими штатами – Пенсільванією, Айдахо, Індіаною, Мічиганом та Вісконсином. Адже саме там Обама отримав найменшу прихильність голосів виборців.

Барак Обама і Джо Байден вирушили в дорогу, взявши за стержень своїх виступів занепад економіки, який зараз переживають США. Обама вважає, що республіканці ігнорують це важливе питання:

«Другого вересня, коли республіканці виступали на своєму з’їзді у Сент-Полі, ми не почули від них жодного слова про економіку країни. Задумайтесь над цим. Не один раз люди зауважували, що їх проблеми нікого не хвилюють».

Демократи одного разу підняли економіку і вони збираються її знову відродити. Саме це стало головним питанням на їх з’їзді у Денвері. Після цього Обама і Байден почали турне важливими для них північними індустріальними штатами, де багато людей втратили робочі місця. Почавши з Пенсільванії, Обама і Байден розкритикували економічну політику республіканців і їх кандидата у президенти, сенатора Джона Маккейна.

Обама зауважив, що кандидат Маккейна на посаду віце-президента Сара Пейлин не розуміє проблем, перед якими Америка опинилася сьогодні. Але виборча кампанія, це не лише виступи зі сцени. Це безліч подорожей і зупинок у звичайнісіньких кафе, в яких можна зустрітися з пересічними американцями, повечеряти з ними і просто потиснути їм руку, як це робить Маккейн. Політики сподіваються, що саме такі незабутні моменти і дадуть про себе знати у листопаді, у день виборів.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG