Спеціальні потреби

У Денвері триває національний з`їзд демократів


У перший день національного з’їзду демократів Мішель Обама дала мільйонам американців можливість більше дізнатися про родину, яка має шанси стати наступними господарями Білого дому. Дружину Барака Обами присутні делегати зустріли бурхливими оплесками:

«Я тут у якості люблячої дружини, яка вірить у те, що він буде видатним президентом».

Демократи мають надію, що обрання Барака Обами стане історичною віхою в американській політиці. І Мішель і Барак походять зі схожих родин робітників, батьки яких виховували їх у дусі любові до наполегливої праці та вчили їх ставитись до інших з гідністю та повагою:

«І Барак, і я були виховані у системі цих цінностей, які ми у свою чергу передамо нашим дітям. Ми хочемо, щоб не тільки наші діти, але і наступні покоління інших американських родин знали, що досягнення їх мрій залежить лише від їх власного бажання працювати».
Сенатор Обама поки що не прибув до Денвера, але вже привітав присутніх на з'їзді делегатів, своїх двох дочок та дружину за допомогою супутникового зв'язку:

«Ви знаєте, скільки разів я безрезультатно запрошував її на побачення. Так що наполегливості цьому президенту не бракуватиме».

Дуже емоційним моментом наприкінці першого дня з'їзду став виступ сенатора Едварда Кеннеді, який із самого початку президентської кампанії оголосив про свою підтримку кандидатури Барака. Кілька місяців тому йому поставили діагноз раку мозку. Будучи відданим демократом, Кеннеді понад 40 років пропрацював у Конгресі:

«Сьогодні я стою перед вами і кажу, що настав час змінити Америку, відновити її майбутнє, пригадати наші ідеали та обрати Барака Обаму президентом Сполучених Штатів».

Нині перед демократами, після місяців непростою та запеклої боротьби між кандидатами, непросте завдання – продемонструвати єдність її лідерів – Барака Обами та головного опонента Гілларі Клінтон. Деякі опитування показують, що ряд прихильників Гілларі настільки розчаровані її поразкою, що готові проголосувати за лідера республіканців Маккейна. Сенатор Клінтон закликає своїх прихильників підтримати Барака Обаму. І схоже, більшість з них таки прислухаються до її поради.

Відео - найголовніше

Лондон не змінив свою позицію щодо Storm Shadow. Деталі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG