Спеціальні потреби

Буш підписав законопроект про допомогу домовласникам


Президент США Джордж Буш підписав законопроект покликаний допомогти домовласникам, які не взмозі виплачувати свої позички на житло та врятувати дві найбільші іпотечні компанії країни, що надають такі кредити. Попередньо Буш погрожував накласти вето на документ, однак у середу вранці несподівано підписав його.

Закон дозволить створити фонд у 300 мільярдів доларів, гроші з якого підуть на перефінансування позичок. Документ також дозволить Міністерству фінансів відкрити кредитні лінії для «Фенні Мей» та «Фредді Мек», які втратили мільярди доларів через нездатність громадян виплачувати позички.

Джордж Буш також повторив свій заклик до Конгресу США дозволити видобуток нафти в узбережних водах країни. За словами президента, це дозволить зменшити енергетичну залежність країни. Буш закликав демократів у Конгресі проголосувати щодо цього питання ще до відпустки, яка починається у серпні. На думку багатьох демократів, ефект від буріння в узбережних водах економіка відчує лише за роки. Вони пропонують зробити доступними для населення стратегічні резерви країни, аби негайно вирішити проблему високих цін на пальне.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG