Спеціальні потреби

Джордж Буш прибув на щорічний саміт США – ЄС


Президент США Джордж Буш прибув до Словенії, звідкіля розпочне свій останній візит до Європи на посаді президента. Там він намагатиметься укріпити трансатлантичне партнерство між Сполученими Штатами і європейськими країнами.

У вівторок Буш візьме участь у щорічному саміті США та Євросоюзу. Серед інших країн Буш також відвідає Німеччину, Британію, Францію, Італію і Ватикан. Під час свого візиту Буш, як очікується, проситиме європейців допомогти Афганістану, а також збільшити тиск на Іран, який Сполучені Штати звинувачують у розробці атомної зброї. Переговори між Європою та США також стосуватимуться близькосхідного мирного процесу та кліматичних змін на планеті.

У Словенії до Президента Буша приєднається перша Леді Сполучених Штатів Лора Буш. Вона прилетить з Афганістану, який відвідувала з неанонсованим візитом. Під час одноденного перебування в цій країні Лора Буш зустрілася з Президентом Гамідом Карзаєм і закликала міжнародне суспільство підтримати Афганістан на конференції донорів, яка цього тижня пройде у Парижі.

Лора Буш заявила, що Сполучені Штати нададуть Афганістану два гранти: 40 мільйонів доларів у наступні п'ять років для розвитку американського університету у Кабулі, і ще 40 мільйонів для Національного освітнього центру.

XS
SM
MD
LG