Спеціальні потреби

Росія звинувачує США у спричиненні глобальної економічної кризи


Президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що економічний егоїзм Сполучених Штатів призвів до того, що світ переживає зараз глобальну економічну кризу. Він додав, що дедалі зростаюча російська економіка може запропонувати вихід з цієї ситуації.

У своєму виступі на Міжнародному економічному форумі у Санкт-Петербурзі Медведєв сказав, що Сполучені Штати у світовій економіці взяли на себе роль, яка їм насправді не під силу. За словами російського президента агресивна політика кількох найбільш економічно розвинутих країн світу призвела до того, що чимало людей на планеті стали набагато біднішими. Втім, додав Медведєв, міць дедалі зростаючої економіки Росії і її енергетичні ресурси могли б підтримати глобальне суспільство. Він запропонував провести в Росії міжнародну конференцію з глобальних проблем, в якій би взяли участь головні фінансові компанії та передові аналітики світу.

Міністр економіки США Карлос Ґутьєрез заперечив критику російського президента сказавши, що насправді світ переживає сповільнення в економіці, але це не є глобальною економічною кризою.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG