Спеціальні потреби

Опитування свідчать про більші шанси Обами на перемогу


Жителі Західної Вірджинії у вівторок голосували на попередніх виборах. Очікується, що Гілларі Клінтон, популярна серед робітничого білого населення, яке переважає у штаті, отримає тут перемогу. Але кількість делегатів, які надає штат не є визначальним, для того щоб вплинути на хід кампанії.

На користь Барака Обами, який лідирує за загальною кількістю делегатів, один за одним віддають свої голоси і так звані суперделегати – високопоставлені члени партії.

Жоден із кандидатів не матиме значної переваги у кількості набраних за результатами попередніх виборів делегатів, тому позиція суперделегатів буде визначальною у тому, хто отримає номінацію кандидата у президенти від Демократичної партії. Загалом демократам залишилось позмагатись ще у п'яти штатах, але експерти кажуть, що Гілларі вірогідно може зійти з дистанції вже до кінця весни.

Останні опитування громадської думки, проведені газетою “Вашингтон Пост” разом з телеканалом ABC показують, що Бараку Обамі віддають перевагу на 12% демократів більше, ніж Гілларі Клінтон. А якщо демократи таки виставлять проти республіканця Джона МакКейна Барака Обаму, то останній може перемогти з результатом 51% до 44%, - кажуть опитані американці.

XS
SM
MD
LG