Спеціальні потреби

Конгрес США осуджує дії Росії щодо Грузії


Палата представників Конгресу США cхвалила незобов'язуючу резолюцію із засудом дій російського уряду спрямованих на підрив територіальної цілісності Грузії. Зокрема у документі засуджено кроки Росії щодо встановлення “фіційних стосунків” із керівництвом Абхазії та Південної Осетії.

Американські законодавці висловлюють підтримку “виваженої та стриманої” реакції Грузії на останні події та її прагнення до мирного діалогу. У резолюції наголошено на необхідності забезпечити територіальну цілісність Грузії та розв'язати суперечки мирним шляхом.

Конгресмени також звертаються до Генерального секретаря ООН з вимогою провести розслідування інциденту, коли було збито безпілотний літак Грузії.

У документі висловлюється підтримка рішення Бухарестського саміту НАТО, на якому було заявлено про намір прийняти Грузію до Північноатлантичного союзу. Конгресмени заклик міністрів іноземних справ країн-членів НАТО ухвалити у грудні позитивне рішення про надання ПДЧ Грузії. Цей документ належить до категорії “незобов’язуючих резолюцій”.

Відео - найголовніше

Спікер Майк Джонсон представив план допомоги Києву. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:03 0:00
XS
SM
MD
LG