Спеціальні потреби

Центральний банк США знову знизив ставку


Управління Федеральної резервної системи США, з метою стимуляції росту економіки, знизило процентну ставку до двох відсотків. Водночас управління попереджає, що жорсткий кредитний контроль і несприятливий ринок нерухомості матиме негативний вплив на економічне зростання. У Центральному банку також сподіваються, що зменшення рівня інфляції сприятиме нормалізації цін на пальне та інші товари.

Між тим претенденти на посаду президента США розділились щодо пропозиції тимчасово зняти податки на бензин для того, щоб допомогти споживачам у ситуації зростаючих цін на пальне. Експерти очікують, що ціна на бензин у літні місяці може перевищити долар за літр.

Пропозиція про запровадження так званих «податкових» канікул на сезон літніх відпусток перше була озвучена республіканцем Джоном МакКейном. Ідею підтримала і претендент на посаду президента від Демократичної партії Гіларі Клінтон. Але, за її словами, її план відрізняється від пропозиції МакКейна тим, що саме нафтові компанії будуть платити податок, щоб покрити бюджетнi втрати від продажу бензину у той час. Але, на думку суперника Гiларi Клiнтон Барака Обами, ці пропозиції не особливо допоможуть американцям. Він звинувачує своїх опонентів у використанні плану як пряника для американців, щоб перемогти на виборах.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG