Спеціальні потреби

Президент Пакистану скасує надзвичайний стан 16 грудня


Президент Пакистану Первез Мушараф заявив, що він скасує надзвичайний стан 16 грудня, щоб відновити демократичний лад в країні. Виступаючи сьогодні з промовою до пакистанського народу, після складення присяги на посаді цивільного президента на новий п’ятирічний термін, Мушараф також заявив, що відновить чинність Конституції.

Пакистанський лідер був під інтенсивним тиском міжнародної громадськості, яка вимагала скасувати проголошений ним 5 листопада надзвичайний стан. У своїй промові Мушараф захищав своє рішення, заявляючи, що надзвичайний стан необхідний для того, щоб приборкати суддів, які втручаються не в свої справи, і подолати ісламських екстремістів.

Президент Мушараф також підтвердив свою обіцянку провести парламентські вибори до 8 січня і закликав всі партії взяти участь у голосуванні.

Колишній прем’єр-міністр Пакистану Наваз Шеріф заявив, що він схильний бойкотувати вибори, але проконсультується з іншим колишнім прем’єром Беназір Брутто і її партією перед тим, як винести остаточне рішення.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG