Спеціальні потреби

Президент Мушараф працює над створенням перехідного уряду


Президент Пакистану Первез Мушараф завершує плани створення перехідного уряду, який прийде на зміну нинішньому парламенту і проводитиме загальні вибори в січні. Мушараф, чий термін перебування при владі завершується сьогодні, також заявив, що він до першого грудня піде у відставку з посади головнокомандувача збройних сил країни. Тимчасовий уряд проведе вибори, які за обіцянкою Мушарафа, відбудуться до 9 січня. Лідери опозиції розкритикували ці обіцянки, кажучи, що вільні і справедливі вибори неможливо провести за умов надзвичайного стану.

Тим часом дві з чотирьох провідних пакистанських телемереж відновили трансляції після того як погодилися виконувати правила, встановлені державним органом контролю над діяльністю медіа. Ці канали були змушені припинити передачі після початку надзвичайного стану 3 листопада.

Сьогодні відбулася зустріч американського дипломата Браєна Ганта із колишнім Прем’єр-міністром Пакистану Беназір Бгутто, яка далі перебуває під домашнім арештом в Лахорі. Бгутто намагається створити союз опозиції до Президента Мушарафа.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG