Спеціальні потреби

Екстремісти відновили напади на урядові війська в Пакистані


У долині Сват у північно-західній частині Пакистану ісламські екстремісти підпалили поліцейське відділення і обстріляли штурмові вертольоти урядових військ, таким чином порушуючи тимчасове припинення вогню.

Офіційні представники пакистанської влади повідомили, що урядові війська відповіли артилерійським вогнем. Повідомлень про жертви та заподіяну шкоду поки що нема.

У понеділок ісламісти закликали до тимчасового припинення вогню, щоб дати їм можливість поховати товаришів. Згідно з повідомленням військового командування Пакистану у бойових діях було вбито щонайменше 60 екстремістів.

У долині Сват загострились збройні сутички від часу, коли священнослужитель Маузана Фазлула відкрив незаконну радіостанцію і почав закликати до священної війни проти уряду.

Минулого тижня Уряд Пакистану розгорнув у долині приблизно дві з половиною тисячі солдатів для приборкання ісламських екстремістів. Наступного дня внаслідок бомбового нападу на військові автомашини загинуло приблизно 30 осіб, переважно урядових солдатів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG