Спеціальні потреби

Як впливає культурне розмаїття на медичну опіку у США


Американські лікарні наймають на роботу рекордну кількість медсестер із-за кордону. З огляду на це, дедалі більше медичних закладів вдаються до дій, аби допомогти цим медсестрам пристосуватися до методики медичної опіки у США та зрозуміти релігійні і культурні відмінності американських пацієнтів.

Медсестра Джозефіна Камаґай прибула до Сполучених Штатів з Філіппін майже рік тому. Вона каже, що вчиться працювати з пацієнтами з різних куточків світу:

“Тут плавильний котел. Кого тут не знайдеш! Але просто треба пристосуватись до людей, бути професійним і підготованим”.

У флоридській лікарні в містечку Селебрейшин працює понад 150 медсестер як Камаґай. Її завербували в рамках заходів Міністерства охорони здоров’я вирішити проблему нестачі медсестер у США, яка, за різними оцінками, досягне 800 тисяч у 2020 році.

Вілла Фулер із Асоціації медсестер Флориди каже, що всі медсестри, а не лише новоприбулі з інших країн, повинні знати про культурні відмінності:

“Культури є різні, у них різні підходи до медичної опіки, до захворювань, отож, працюючи з пацієнтами, треба брати до уваги культурні відмінності”.

До таких відмінностей не легко пристосуватись, каже медсестра Бобіна Філіп, яка 11 місяців тому прибула до США з Індії. Вона також намагається пристосуватись до американського підходу до медичної опіки. Медсестри у США, зазначає вона, мають більший вплив на курс лікування пацієнтів ніж на її батьківщині:

“Ми всі працюємо як одна команда, всі несемо відповідальність за пацієнта, стараємось, щоби його якнайшвидше відпустили додому і щоб йому тут було якнайзручніше”.

Американські лікарні тепер вербують медсестер закордоном більше, ніж будь-коли раніше. 2003-го року 14% медсестер у США походили з іноземних країн, найчастіше з Філіппін. Тому американські лікарні у Флориді обіцяють посилити заходи, щоби допомогти медсестрам краще зрозуміти факт культурних та інших відмінностей серед населення США.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG