Спеціальні потреби

Роман Шпек про перспективи членства України в ЄС  (ВІДЕО)


Після завершення парламентських виборів вступ України до ЄС знову став гарячою темою. Саме цьому питанню була присвячена восьма щорічна конференція “Україна на шляху до зрілої державності ”, яка відбулася у столиці США. Серед головних питань було те, наскільки відповідає Україна стандартам ЄС.

Під стандартами Європейського Союзу розуміють прийняті 1993-го року на засіданні Європейської Ради в Копенгагені принципи розширення ЄС. Згідно з ними, країни Центральної та Східної Європи можуть стати членам Євросоюзу, якщо “країна зі статусом асоційованого члена буде готова взяти на себе обов'язки членства й відповідатиме необхідним економічним та політичним вимогам”. Ці вимоги включають стабільні демократичні інституції, повагу до національних меншин, існування ринкової економіки, спроможність дотримуватися цілей політичного, економічного і валютного союзу.

Детальніше про стандарти ЄС та перспективи членства України в інтерв’ю “Голосу Америки” розповів представник України при Європейському Союзі посол Роман Шпека.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG