Спеціальні потреби

Центрвиборчком не хоче реєструвати виборчих списків БЮТ 


Виборча кампанія в Україні поступово набирає обертів. Служба безпеки України сьогодні доручила всім своїм регіональним підрозділам відслідковувати порушення, які можливі в ході кампанії. Там навіть створили гарячі телефонні лінії для громадян, які можуть повідомляти про це оперативний штаб, для швидкого реагування. Відслідковувати виборчі порушення закликав і Президент України Віктор Ющенко, який вчора звернувся до українського народу. Сьогодні Ющенко висловився за те, аби заборонити контролним органам перевіряти ЗМІ під час виборів.

До кінця сьогоднішнього дня всі українські медіа мають подати розцінки на політичну рекламу і тоді її побільшає. Щоправда цього року це задоволення не з дешевих. Телеканал “Інтер” шокував багатьох вартістю такої реклами. Він пропонує політичним партіям сплачувати понад 1 тисячу доларів за секунду ролика в прайм-тайм. Таким чином один ролик обійдеться в 30 тисяч. Але агітувти за себе партії можуть лише після реєстрації списку їх кандиадтів у Центрвиборчкомі. ЦВК поки що зареєстрував дві політичні сили – Партію регіонів та Прогресивну соціалістичну партію Вітренко.

У БЮТ виникли проблеми з реєстрацію. Мовляв, документи не всіх кандидатів оформлені правильно. У блоці, який неодноразово брав участь у виборах такі закиди називають абсурдними. Олександр Турчинов каже, що блокують ухвалення позитивного рішення представники комуністичної, соціалістичної та Партії регіонів у ЦВК.

Навзамін реєстрації списку БЮТ, його представникам у комісії пропонують проголосувати за можливість необмеженого голсоування на дому під час виборів, – каже Турчинов. Нагадаємо, що 2004-го року саме голсоування на дому дало можливість серйозно сфальсифікувати результати виборів.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG