Спеціальні потреби

Чергова аварія на залізниці – у Тернопільській області


На станції “Тернопіль товарний” зіткнулися два потяги, внаслідок чого шість вантажних вагонів зійшли з рейок і перекинулися. На щастя, ніхто не постраждав, а вагони виявилися пустими. Натомість в Україні знову заговорили про відставку міністра транспорту Рудьковського.

Від часу аварії на Львівщині, що стала причиною отруєння сотень людей випарами жовтого фосфору жодного кадрового висновку так і не було зроблено. Відразу після аварії заступник глави Секретаріату Президента Віктор Бондар заявив, що мінітср тарснпорту має піти у відставку. З того часу на дорогах України сталося ще декілька аварій, але міністр траснпорту досі у своєму кріслі, подейкують, що навіть поїхав відпочивати за кордон. Тим часом катастрофа у Тернополі, коли здаючи назад, потяг врізався в інший вантажний потяг, вналсідок чого шість вагонів перекинулися, зайвий раз довела – у транспортній системі країни таки реально існує чимало проблем.

Прокуратура Львівської області сьогодні оприлюднила попередні результати розслідування аварії біля Ожидова. Серед причин – незадовільний стан залізничних колій, що передбачає пряму відповідальність Укрзалізниці та Міністерства транспорту.

На сайті провідного українського інформагенства УНІАН провели опитування, чи має міністр транспорту піти у відставку, 64% відповіли – “так”, ще 22% вважають, що варто дочекатися результатів розслідування, яке б довело провину транспортників.

Поміж тим, Віктор Янукович про кадрові висновки не говорить, як і Соціалістична партія, членом якої є Рудьковський. Соціалісти не зробили своєму представнику в уряді жодного зауваження і навіть не розглядають такої можливості, що через непрофесійну роботу в уряді він може залишитися поза списками Соціалістиної партії на виборах.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG