Спеціальні потреби

Британія хоче “видворити” російських дипломатів


Британії заявила про наміри “видворити” зі своєї країни чотирьох російських дипломатів. Росія говорить, що вже незабаром дасть на це формальну відповідь. Міністр закордонних справ Росії заявив, що відповідь надійде незабаром, але деталей не подав.

У понеділок Великобританія заявила про наміри вислати країни чотирьох російських дипломатів і запровадити обмеження на видачу віз російським посадовцям. Саме такою є відповідь цієї країни на те, що офіційна Москва відмовилася видати їй головного підозрюваного у вбивстві колишнього російського спецагента Олександра Литвиненка в Лондоні минулого року. На що представник Міністерства закордонних справ Росії Михаїл Каминін відповів, що такі кроки потягнуть за собою серйозні наслідки.

Втім, російські посадовці уже заявили, що це не зачепить британських бізнесових інтересів у їхній країні. Нагадаємо, що Москва відмовилася видати Британії колишнього агента ФСБ Андрія Лугового, якого підозрюють в отруєнні Литвиненка, мотивуючи це тим, що Конституція Російської Федерації забороняє видавати своїх громадян іншим країнам.

Відео - найголовніше

"В Америці немає місця насильству", — Джо Байден. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:39 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG